Trasy rajdu
Trasa
I: Biłgoraj / pl. Wolności/ – Rapy Dylańskie – Żelebsko –
Trzęsiny – Wola Radzięcka – Komodzianka – Jędrzejówka – Hosznia Ordynacka
Trasa
I a [„KOSA”]: Biłgoraj / pl. Wolności/ - Rapy Dylańskie – Cyncynopol – Dyle
– Kajetanówka (rzeka Gorajec brodem) – Lipowiec Góra – Kawęczynek – Szperówka
Pomnik, - Świniarki – Zaburze – Chłopków – Góra Łysiec – Brdanki (szlak
„Jastrzębia Zdebrz”) – Hosznia Ordynacka
Trasa II :Biłgoraj / pl. Wolności/ - Wola Kątecka - Kąty – Radzięcin – Abramów - Grabowa Góra – Morgi – Kondraty –
Hosznia Ordynacka
Trasa II b: (dołączy
do trasy II w okolicach Kolonii Zastawie Jeżówki przed m. Morgi) Goraj - Morgi–
Kondraty – Hosznia Ordynacka
Trasa III: Czarnystok - Gorajec - Zaburze - Chłopków - Las Łysiec - Hosznia
Ordynacka Trasa IIIa: Szczebrzeszyn Hydrofornia
– Świniarki Pomnik - Zaburze - Chłopków - Las Łysiec
- Hosznia Ordynacka
Trasa IIIb: Radecznica – Zaburze – Chłopków – Hosznia
Ordynacka
Trasa IV: Jędrzejówka – Grabowa Góra – Kolonia Zastawie – Sowina Góra – Jeżówki
Małe – Jeżówki Wielkie – Hosznia Ordynacka
Trasa V: Turobin – Załawcze – Gródki – Gilów – Hosznia Ordynacka
Trasa VI: Bodaczów - Sułów- Sąsiadka - Zaburze - Radecznica - Las Łysiec - Hosznia Ordynacka
Trasa VII: Janów Lubelski – Chrzanów - Goraj – Morgi – Kondraty – Hosznia Ordynacka (o ile będzie odpowiednia ilość chętnych - powyżej 20 osób, decyzja o uruchomieniu trasy będzie podjęta do dnia 08.09.2011 i podana do informacji na stronie internetowej)
Trasa VIII: Kraśnik –
Szastarka – Błażek – Batorz – Otrocz – Chrzanów – Goraj – Morgi – Kondraty –
Hosznia Ordynacka (o ile będzie odpowiednia ilość chętnych - powyżej 20 osób, decyzja o uruchomieniu trasy będzie podjęta do dnia 08.09.2011 i podana do informacji na stronie internetowej)
GRUPA
I Lubelska zbiórka w Lublinie start zgodnie z Trasą I: Biłgoraj
/ pl. Wolności/ – Rapy Dylańskie – Żelebsko – Trzęsiny – Wola Radzięcka – Komodzianka
– Jędrzejówka – Hosznia Ordynacka
GRUPA II Lubelska zbiórka w Lublinie start zgodnie z Trasą II: Biłgoraj / pl. Wolności/ -Wola Kątecka - Kąty – Radzięcin – Abramów - Grabowa Góra – Morgi – Kondraty – Hosznia
Ordynacka