Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 384

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 666

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 847

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 464

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 251

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 448

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 395

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 342

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 93

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 226

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 296

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 811831 osób
Ogląda nas: 2 osoby
Serwis sponsoruje Net Partners

Zapisy na rajd

Zapisy internetowe zostały zakończone.
Istnieje możliwość zapisania się na rajd w niedzielę przed startem u kierowników poszczególnych grup.
Zapraszamy.

Wpisowe wynosi 10 zł płatne w dniu rajdu.
Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o dostarczenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych.
Oświadczenie - zezwolenie opiekuna na udział niepełnoletnich

Trasy rajdu:

  • KOSA - trasa bardzo trudna - start z Biłgoraja spod Urzędu Miasta - razem 57 km: szlak czerwony i żółty - pl. Wolności - Rapy Dylańskie 7,1 km - Cyncynopol 3,8 km - szlak zielony
    Dyle 0,5 km - Kajetanówka 1,8 km - rzeka Gorajec kładka - Lipowiec Góra 4,5 km - Kawęczynek 9,1 km - Świniarki 7,1 km - Chłopków 6,2 km - Góra Łysiec 5,4 km - Smylowska Góra 1,6 km - Kolonia Zastawie 5,8 km - Goraj Muliska 4,0 km
    Lista uczestników
  • Biłgoraj - trasa o łagodnym przebiegu - start spod Urzędu Miasta - razem 27,4 km: szlak niebieski Jastrzębia Zdebrz - zalew Bojary - Wola Kątecka 9,9 km - Stara Wieś - Radzięcin 4,9 km - Grabowa Góra - Łysa Góra - Sawina Góra 9,6 km - szlak zielony - Goraj Muliska 3 km

    Lista uczestników
  • Goraj - trasa średnio wymagająca - start z Rynku Głównego w Goraju - razem 23,8 km: w górę do cmentarza - drogą gruntową do figury - góra Chełmik - Korytnica - Amelin - Marianpol - szlak Czarna Perła 6,2 km - Góra Kopyczyna 3,5 km - Radzięcin 1,5 km - szlak niebieski - Grabowa Góra - Sawina Góra 9,6 km - szlak zielony - Goraj Muliska 3 km

    Lista uczestników
  • Frampol - trasa łatwa - start Rynek we Frampolu - razem 19,1 km: szlak Czarna Perła - wieża widokowa Góra Kopyczyna 5 km - Radzięcin 1,5 km - szlak niebieski - Grabowa Góra - Łysa Góra - Sawina Góra 9,6 km - szlak zielony - Goraj Muliska 3 km

    Lista uczestników
  • Radecznica - start spod Urzędu Gminy - razem 30,3 km: szlak czerwony - cmentarz Zaporze - Podlesie Małe 4,2 km - Podlesie Duże 1,3 km - droga asfaltowa - Wólka Czernięcińska - Gaj Czernięciński - Żurawie - Rokitów - szlak niebieski - Załawcze 7,5 km - Gródki 7 km - Morgi 3,3 km - Kolonia Zastawie 2 km - Sawina Góra 1 km - szlak zielony - Goraj Muliska 4,0 km

    Lista uczestników
  • Szczebrzeszyn - start spod Urzędu Miasta - razem 40,1 km: szlak Czarna Perła - Mułki 6,5 km - do skrzyżowania ze szlakiem pieszym niebieskim 4 km - drogi gruntowe do szlaku konnego (Pożarki) 3 km - szlak Konny Stępa - Śiniarki 3,6 km - szlak zielony - Chłopków 6,2 km - Góra Łysiec 5,4 km - Smylowska Góra 1,6 km - Kolonia Zastawie 5,8 km - Goraj Muliska 4,0 km

    Lista uczestników
  • Zamość - trasa wymagająca - start spod Ratusza - ok. 62,5 km: Zamość - Michalów 18,9 km - Deszkowice 5 km - Mułki 5 km - szlak Czarna Perła - do skrzyżowania ze szlakiem pieszym niebieskim 4 km - drogi gruntowe do szlaku konnego (Pożarki) 3 km - szlak Konny Stępa - Świniarki 3,6 km - szlak zielony - Chłopków 6,2 km - Góra Łysiec 5,4 km - Smylowska Góra 1,6 km - Kolonia Zastawie 5,8 km - Goraj Muliska 4,0 km

    Lista uczestników
  • Wilkołaz - trasa wymagająca - start spod Zespołu Szkół w Wilkołazie - ok. 50 km: Zakrzówek, Tarnawka, Wysokie, Tarnawa Duża, Turobin, Załawcze, Gródki, Goraj - Muliska

    Lista uczestników
  • Chrzanów - trasa średnio wymagająca - zbiórka przed Gimnazjum - razem 32,8 km: droga przez pola (za zabudowaniami) 3 km - szlak czerwony - Łada - Goraj 6 km - Rynek Główny (dołączenie do grupy III) - dalej trasą dla grupy III Goraj

    Lista uczestników

Lista uczestników:

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 MAREK ULIDOWSKI BIŁGORAJ
2 Michal Jakubowski Biłgoraj
3 Sławomir Bosak Biłgoraj
4 Próba Próbny Biłgoraj
5 Piotr Kołodziejczyk Biłgoraj
6 Monika Torba Biłgoraj
7 Andrzej Jezierczuk Biłgoraj
8 Agnieszka Szczęch Frampol
9 Gabriela Szczęch Frampol
10 Wojciech Żerebiec Biłgoraj
11 Tomasz Horecki Biłgoraj
12 Andrzej Jajus Zamość
13 PAWEŁ BULIŃSKI BIŁGORAJ
14 PIOTR BULIŃSKI BIŁGORAJ
15 Marek Konopka Tarnogród
16 Daniela Węglińska Majdan Stary
17 Mirosław Jachorek Zamość
18 Grzegorz Margol Michalów
19 Daniel Piwko Ruda-Zagrody
20 Mateusz Nowak Wólka Abramowska
21 Maciej Kowal Wola Radzięcka
22 Adrian Świąder Biłgoraj
23 Janusz Wójcik Biłgoraj
24 Radosław Skowron Skierbieszów
25 Jan Zarzycki Zamość
26 Ewa Choma Momot Zamość
27 Tomasz Momot Zamość
28 Jarosław Zubala Biłgoraj
29 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
30 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
31 Malgorzata Makowska Biłgoraj
32 Ireneusz Socha Zamość
33 Michał Rachwald Zamość
34 Daniel Zdunkowski Wola Kątecka
35 Nataniel Woźniak Biłgoraj
36 Łukasz Zygmunt Biłgoraj
37 Jacek Kostrubiec Biłgoraj
38 Piotr Sarzyński Biłgoraj
39 Łukasz Zub Biłgoraj
40 Grzegorz Pyziak Zamość
41 Zbigniew Kita Szcebrzeszyn
42 SEBASTIAN SAWA ZAMOŚĆ
43 Maksymilian Sawa Zamość
44 MICHAŁ SZYMANSKI ZAMOŚĆ
45 Andrzej Cudziło Biłgoraj
46 Krzysztof Mazur Kraśnik
47 Grażyna Firek Zamość
48 Mariusz Cich Biłgoraj
49 Dariusz Bąk Biłgoraj
50 Małgorzata MALEC GORAJ
51 PIOTR MALEC GORAJ
52 Paweł Porębiak Lublin
53 Piotr Plizga Hedwiżyn
54 Tomasz Pańczyk Szczebrzeszyn
55 Piotr Kaźmierczak Biłgoraj
56 Jerzy Krawiec Lublin
57 Edmund Woś Świdnik
58 Karol Kusy Biłgoraj
59 Maciej Kusy Biłgoraj
60 Paweł Kusy Biłgoraj
61 Marian Janczura Lubaczów
62 Jerzy Buczek Biłgoraj
63 Irena Janczura Lubaczów
64 Jolanta Buczek Biłgoraj
65 Wojciech Rycaj Zamość
66 stanislaw Haratym krasnystaw
67 ewa wrzeszcz krasnystaw
68 teresa zurek krasnystaw
69 henryk glowacki krasnystaw
70 Artur Grygiel Hedwiżyn
71 renata glowacka krasnystaw
72 Wojciech Wyrostek Goraj
73 Norbert Wiciński Lublin
74 Mariusz Suplicki Niedzieliska
75 Edward Wojtal Siennica Różana
76 Krzysztof Żaba Krasnystaw
77 Irena Anielak Krasnystaw
78 Piotr Soluch Zamość
79 Krzysztof Wrzeszcz Krasnystaw
80 Anna Biczak Szczebrzeszyn
81 Marta Biczak Szczebrzeszyn
82 Adam Biczak Szczebrzeszyn
83 Grzegorz Faryna Biłgoraj
84 Adam Lipiec Biłgoraj
85 Andrzej Kniaź Biłgoraj
86 Edyta Furmanek Radecznica
87 Tadeusz Furmanek Radecznica
88 Joanna Pędzisz Lublin
89 Tomasz Dudek Lublin
90 Karolina Małysz Trzęsiny
91 Alicja Górniak Radecznica
92 Kazimierz Pałubski Lublin
93 Jakub Pawlos Zwierzyniec
94 Michał Magoch Biłgoraj
95 Krzysztof Bury Biłgoraj
96 Zofia Bury Biłgoraj
97 Joanna Kula Lublin
98 Iwona Ziemian Zamość
99 Henryk Ziemian Zamość
100 Dawid Ziemian Zamość
101 Bartosz Ziemian Zamość
102 Monika Godzisz Szczebrzeszyn
103 Henryk Godzisz Szczebrzeszyn
104 Maciek Cyc Szczebrzeszyn
105 Jarek Kapica Wólka Abramowska
106 Wiesław Szumski Zagrody
107 Kazimierz Lipiec Biłgoraj
108 Łukasz Makowski Lublin
109 Mariusz Kowalczuk Majdan Nepryski
110 Lucjan Kowalczuk Józefów
111 Paweł Rozbicki Biłgoraj
112 Piotr Kowalczuk Józefów
113 Zbigniew Madej Biłgoraj
114 Paweł Olech Lublin
115 Ewa Jaskuła Radecznica
116 Jacek Klimczak Krasne
117 Paweł Furmaniak Biłgoraj
118 Mirosław Późniak Biłgoraj
119 Tomasz Ferens Biłgoraj
120 Zbigniew Buczek Biłgoraj
121 Wojciech Smyk Biłgoraj
122 Maria Sakowicz Mokre
123 Marek Sakowicz Mokre
124 Małgorzata Wróbel Biłgoraj
125 Marek Wróbel Biłgoraj
126 Marta Wykrętek Goraj
127 Waldemar Wykrętek Wólka Abramowska
128 Tomasz Szkołut Goraj
129 Małgorzata Szkołut Goraj
130 Oliwia Szkołut Goraj
131 Katarzyna Kukier Lublin
132 Teresa Wołoszyn Biłgoraj
133 Piotr Kołodziejczyk szczebrzeszyn
134 Jacek Wroński Biłgoraj
135 Andrzej Sokół Wólka Abramowska
136 Dariusz Wołoszuk Zastawie
137 Anna Wołoszuk Zastawie
138 Maciej Wołoszuk Zastawie
139 Radosław Sawicki Lublin
140 Marcin Kojder Lublin
141 Kamil Pióro Krasnobród
142 Dawid Przytuła Biszcza
143 Czesław Luchowski Biłgoraj
144 Sylwia Cyc Szczebrzeszyn
145 Mateusz Hałasa Biłgoraj
146 Marek Skiba Goraj
147 Ewa Skiba Goraj
148 Kacper Skiba Goraj
149 Agnieszka Sykuła Goraj
150 Szymon Sykuła Goraj
151 Daniel Wijakowski Lublin
152 Darek Mazurek Biłgoraj
153 Jan Kraczek Łukowa
154 Marian Maziarz biłgoraj
155 Marcin Proczka Zamość
156 TADEUSZ SZABAT lublin
157 Tomasz Maziarczyk Hosznia Ordynacka
158 Krzysztof Kozak Biłgoraj
159 Anna Kozak Biłgoraj
160 Marek Orłowski Chełm
161 Wiesław Sławiński Chełm
162 Piotr Czachorowski Chełm
163 Sławomir Kuchta Krasnystaw
164 Czesław Kosowski Chełm
165 Tomasz Dzierwicki Frampol
166 Ewa Papierz Zastawie
167 PIOTR STRZAŁKA Biłgoraj
168 Radosław Głuszak Łążek Ordynacki - Przymiarki 5
169 Janusz Strykowski Frampol
170 Leszek Woźniacki Lublin
171 Magdalena Potęga Lublin
172 Stanisław Szabat Biłgoraj
173 Krzysztof Niechaj Szczebrzeszyn
174 AGNIESZKA SZCZĄCHOR BIŁGORAJ
175 PIOTR SZCZĄCHOR BIŁGORAJ
176 MARZENA PAWĘZKA BIŁGORAJ
177 MARCIN PAWĘZKA BIŁGORAJ
178 jan franczak bilgoraj
179 Roman Wozniak Lublin
180 Waldemaw Witkowski Lublin
181 Łukasz Solecki Straszydle
182 Ewa Granda Biłgoraj
183 henryk szczęszek tarnogród
184 Eliza Widz Jagusztyn Goraj
185 Tomasz Jagusztyn Goraj
186 Tomasz Gawron Zamość
187 Agnieszka Kołtyś Janów lubelski
188 Franciszek Sacharczuk Lublin
189 Jurek Małek Biłgoraj
190 Wojtek Miksza Radzięcin
191 Marcin Fiedur Hosznia Ordynacka
192 Tomasz Kulik Zamość
193 Tomasz Blicharz Biłgoraj
194 PIOTR IWAŃCZYK BIŁGORAJ
195 Piotr Adamek Majdan NOwy
196 Wojciech Drozdowski Majdan Nowy
197 Marzena Witko Goraj
198 Tadeusz Kłosek biłgoraj
199 anna żerebiec majdan stary
200 Inga Osińska Chudy Frampol
201 Marcin Chudy Frampol
202 Mikołaj Chudy Frampol
203 Aleksander Chudy Frampol
204 Monika Sawa Frampol
205 Kacper Sawa Frampol
206 Mikołaj Sawa Frampol
207 Krzysztof Łazur Zastawie
208 PIOTR MAŁYSZA BIŁGORAJ
209 SZYMON MAŁYSZA BIŁGORAJ
210 Piotr Zaborski Chełm
211 Marian Salik Biłgoraj
212 Anna Harbarczuk Parczew
213 Stanisław Dzisiak Zaburze
214 Anna Świca Zagrody
215 Barbara Gajewska Lublin
216 Wioletta Kwapisz Gruszka Zaporska
217 Patrycja Kwapisz Gruszka Zaporska
218 Mateusz Kwapisz Gruszka Zaporska
219 Robert Dżygało Chełm
220 Marcin Blacha Zastawie
221 Jacek Wójtowicz Wilkołaz Górny
222 Jan Pawlos Zwierzyniec
223 Elżbieta Kusiak Biłgoraj
224 Adrian Pyś Zamość
225 Piotr Kuron Zamość
226 Celina Klenk Goraj
227 Marcin Klenk Goraj
228 Dorota Tutka Gorajec-Stara Wieś
229 Franciszek Tutka Gorajec-Stara Wieś
230 Ewa Garbacz Chrzanów
231 Jarosław Garbacz Chrzanów
232 Damian Madej Rzeszów
233 Iwona Madej Rzeszów
234 Maciej Żwiruk Biała Podlaska
235 Wojciech Stefaniak Hrubieszów
236 Dariusz Wasyluk Zamość
237 Iwona Korgul Marek Abramów 11
238 Michał Małek Biłgoraj
239 Agnieszka Małysa Biłgoraj
240 Zdzisław Wojtak Zamość
241 Marek Skakuj Biłgoraj
242 Bogdan Słomiński Chełm
243 Kacper Skakuj Zamość
244 Zbigniew Wyłupek Latyczyn
245 Waldemar Solak Biłgoraj
246 Katarzyna Rozwadowska Biłgoraj
247 Tomasz Rozwadowski Biłgoraj
248 Maciej Zbroński Frampol
249 Małgorzata Zbrońska Frampol
250 Marta Altbaum Błazik Frampol
251 Mateusz Błazik Frampol
252 Bartosz Przytuła Lublin
253 Katarzyna Przytuła Lublin
254 Robert Przytuła Lublin
255 Krzysztof Szymczak Lublin
256 Barbara Fryza Lublin
257 Wojciech Fryza Lublin
258 Dominika Kość Teodorówka
259 Barbara Pawłowska Biłgoraj
260 Tomasz Gąska Goraj
261 Eugeniusz Mura Biłgoraj
262 Henryk Strzałka Biłgoraj
263 Agnieszka Krasowska Tarnogród
264 Albert Zabiciel Zamość
265 Tomasz Krasowski Biłgoraj
266 Agnieszka Wołowiec Franciszków
267 Anna Widomska Lublin
268 Agnieszka Terlecka Parczew
269 Janusz Fus Biłgoraj
270 Krystyna Szypulska Lublin
271 Kazimierz Szypulski Lublin
272 Adrian Hankus Kraków
273 Dorota Szypulska Lublin
274 Jan Wlizło zagrody 140
275 Daniel Słowik Rzeszów
276 Aleksandra Obszyńska Teodorówka
277 Karol Koneczny Biłgoraj
278 Mariusz Chmielewski Latyczyn
279 Lucyna Chmielewska Latyczyn
280 Marek Kopacz Biłgoraj
281 Zuzanna Kościk Radecznica
282 Michał Boroś Gaj Gruszczański
283 Marek Słoboda Tomaszów Lubelski
284 Krzysztof Miazga Frampol
285 Stanisław Wcisło Gorajec-Stara Wieś
286 Mariusz Kaźmierczak Zamość
287 Maja Kaźmierczak Zamość
288 Jakub Pelc Lubycza Królewska
289 Grzegorz Pelc Lubycza Królewska
290 jerzy kasperski bilgoraj
291 Sławomir Herc Tomaszów Lubelski
292 Marta Jata Lublin
293 Krystyna Nankiewicz Lublin
294 Jarosław Szatałowicz Kol. Kolano
295 Katarzyna Chorębała Goraj
296 Zbigniew Chorębała Goraj
297 Marian Dziechciarz Horyniec - Zdrój
298 Piotr Kusz Ksieżpol
299 Władysław Sowa Chrzanow
300 JÓZEF BUCZEK BIŁGORAJ
301 BARTŁOMIEJ SZMIGA BIŁGORAJ
302 Mariola Oleszczuk Goraj
303 Maciej Oleszczuk Goraj
304 Robert Oleszczuk Goraj
305 Agata Szymańska Chełm
306 Dorota Hawryło Goraj
307 Dariusz Kalczuk Lublin
308 Czesław Blask Biłgoraj
309 Teresa Blask Biłgoraj
310 Janusz Wujec Tereszpol
311 Andrzej Czacharowski Bilgoraj
312 Marta Kazimierowicz Wola Mała
313 Kamil Kazimierowicz Wola Mała
314 Adam Tworek Majdan stary
315 IZABELA SAWICKA BIŁGORAJ
316 SŁAWOMIR SAWICKI BIŁGORAJ
317 ANDRZEJ WIŚNIEWSKI BIŁGORAJ
318 Marian Micyk Rogale
319 Wanda Micyk Rogale
320 Beata Pisarczyk Zabiciel Zamość
321 Patrycja Szabat Sokołówka
322 Karolina Spólnik Radzięcin
323 Maria Garbaty Szczebrzeszyn
324 Waldemar Garbaty Szczebrzeszyn
325 Mirosław Jakowiecki Zwierzyniec
326 PIOTR GOŚ LUBLIN
327 Krzysztof Złotnik Podstary Zamość
328 Wiesław Swatowski Kraśnik
329 Tadeusz Dziurda Kraśnik
330 Małgorzata Ligaj Radecznica
331 Aleksandra Ligaj Radecznica
332 Tomasz Fedoniuk Pułankowice
333 Joanna Ruda Zwierzyniec
334 Paweł Pastuszak Podlesie Duże 3
335 Janusz Kapecki Szczebrzeszyn
336 Andrzej Brzuszkiewicz Biłgoraj
337 Andrzej Bedliński Chełm
338 Mariola Gwizdal Gródki Drugie
339 Julia Mazurek Radecznica
340 Kinga Zawiślak Radecznica
341 Julia Krukowska Latyczyn
342 Kamil Krukowski Latyczyn
343 Wiesław Krukowski Latyczyn
344 Mariusz Małys Zamość
345 Dorota Łapinska radecznica
346 Janusz Wlizło Zastawie
347 Marian Bosy Zamość
348 ADAM POPEK CHEŁM
349 Szymon Rusznica Wysoka Głogowska
350 Damian Wlizło Zastawie
351 Michał Przybysz Chełm
352 Krzysztof Królikowski Lublin
353 Krzysztof Zbroński Frampol
354 Jolanta Zbrońska Frampol
355 Jakub Zbroński Frampol
356 Renata Bajak Zamość
357 Maciej Łapinska Radecznica
358 Krzysztof Malec Goraj
359 Maria Malec Goraj
360 Aleksander Burda Biłgoraj
361 MAREK DZIEDZIC GROMADA
362 Elżbieta Sowa Chrzanów
363 Wiesława Kryczka Zamość
364 Anna Furmańczuk Zamość
365 Anna Sokołowska Lublin
366 Anna Bałdys Jelenia Góra
367 Cezary Kazimierowicz Sokółka
368 Monika Król Biłgoraj
369 Piotr Król Biłgoraj
370 Sławomir Wilczak Ignatówka
371 Krzysztof KULA lublin
372 Krzysztof Kimak Józefów
373 Monika Bloch Lublin
374 Katarzyna Rymczuk Chełm
375 Grzegorz Łukaszczyk Gromada
376 Magda Magdziarz Radecznica
377 Krzysztof Rymczuk Chełm
378 Krzysztof Wójtowicz Wilkołaz Górny
379 Grzegorz Serwinek Wilkołaz Pierwszy
380 Wanda Krupa Lublin
381 Marek Łoński Biłgoraj
382 Michał Wilczak Ignatówka
383 Rafał Czajka Stara Wieś
384 Julia Czajka Stara Wieś
385 Agata Czajka Stara Wieś
386 Mikołaj Jachymek Radecznica
387 Tadek Czajka Stara Wieś
388 Piotr Jachymek Radecznica
389 Małgorzata Wilczak Ignatówka
390 Magdalena Łońska Biłgoraj
391 Kuba Kupiec Ignatówka
392 Jarosław Jamontt Lublin
393 Natalia Pietrasiuk Okszów
394 Beata Bogdańska Świdnik
395 Jakub Kozina Biłgoraj
396 Zbigniew Bogdański Świdnik
397 edmund mroz bilgoraj
398 Paulina Bielecka Radecznica
399 Ewa Bielecka Radecznica
400 Mariusz Bielecki Radecznica
401 Łukasz Tłuczek Gruszka Zaporska
402 Gabriela Szczerba Latyczyn
403 Karolina Krukowska Zaporze
404 Sławomir Krukowski Zaporze
405 Katarzyna Krukowska Zaporze
406 Bożena Skiba Biłgoraj
407 Tomasz Żuk Biłgoraj
408 Wojciech Ostrowski Biłgoraj
409 Artur Pieczykolan Zamość
410 Andrzej Siwy Czarna Łańcucka
411 Zbigniew Bednarz Biłgoraj
412 Daniel Bednarz Biłgoraj
413 Andrzej Fiedurek Goraj
414 Tadeusz Iwańczyk Kolonia Sól
415 Patryk Iwańczyk Biłgoraj
416 Sebastian Łoński Biłgoraj
417 Eryk Łoński Biłgoraj
418 Marcel Sidor Biłgoraj
419 Krzysztof Biesiekierski Biłgoraj
420 Mariusz Raczkiewicz Tomaszów Lubelski
421 Zbigniew Serwatka Lublin
422 Mariusz Adamski Goraj
423 Dagmara Kupicz Lubycza Królewska
424 Jacek Bondyra Zamość
425 Paweł Szcząchor Korczów
426 Dariusz Iwańczyk Biłgoraj
427 Marcelina Brzyska Biłgoraj
428 Paweł Brzyski Biłgoraj
429 Zbigniew Małysz Lublin
430 Małgorzata Banach Lublin
431 Andrzej Banach Lublin
432 Jarosław Marczak Teodorówka Kolonia
433 Piotr Przybyło Czarna
434 Maksymilian Przybyło Czarna
435 Patryk Lęcznar Czarna
436 Agnieszka Zawiślak Radecznica
437 Jerzy Kargol Biłgoraj
438 Karolina Podgórska Wieprzowe Jezeioro 4
439 Adam Jamontt Lublin
440 Andrzej Książek Wola Radzięcka
441 Henryk Stańczyk Pulczynów
442 Aleksander Wróbel Wielącza
443 Wojciech Kondrat Zagrody
444 Katarzyna Kondrat Zagrody
445 Bartłomiej Kondrat Zagrody
446 Wojciech Miś Biłgoraj
447 Tomasz Wilczak Zaporze
448 Kinga Smyl Zaporze
449 Malwina Sałaban Deszkowice
450 Artur Sałaban Deszkowice
451 Maciej Czerw Biłgoraj
452 Leszek Chwiejda Radecznica
453 Renata Czerw Biłgoraj
454 Piotr Bondyra Lublin
455 Magdalena Zych Mokrelipie
456 Marcin Nizio Biłgoraj
457 Michał Nizio Biłgoraj
458 Michał Grzyb Biłgoraj
459 Jakub Kołodziej Biłgoraj
460 IRENEUSZ Grabias bilgoraj
461 Marek Papierz Zastawie
462 Krzysztof Lewczyk Świdnik
463 Wojciech Lewczyk Świdnik
464 JOZEF PALUCH BIŁGORAJ
465 Mirosław Lipiński Biłgoraj
466 Robert Gąbka Frampol
467 Zbigniew Kita Biłgoraj
468 Kacper Gąbka Frampol
469 Tadeusz Niemiec Biłgoraj
470 Filip Nagajek Wilkołaz
471 agata kida biłgoraj
472 tomasz kida biłgoraj
473 Szymon Serafin Wilkołaz
474 jakub kida biłgoraj
475 Arkadiusz Serafin Wilkołaz
476 Sławomir Odrzywolski Frampol
477 Mateusz Rachwał Wilkołaz
478 Dariusz Adamek Karków
479 Marek Sobieszczański Wola Duża
480 Renata Sobieszczańska Wola Duża
481 Katarzyna Chorębała Goraj
482 Wioletta Pąk Goraj
483 Mariusz Rybak Biłgoraj
484 Arkadiusz Zezula Zamość
485 Robert Wcisło Zamość
486 Maciej Gawaluch Albinów Duży
487 Agnieszka Pić Goraj
488 Arkadiusz Jachymek Lublin
489 Mateusz Lipowski Majdan Stary 165a
490 Patrycja Szałata Chłopków
491 Ryszard Bil Bilgoraj
492 Maciej Swatowski Biłgoraj
493 Ireneusz Lipowski Majdan Stary 165a
494 dariusz bielak kocudza
495 Marian Krukowski Zaporze
496 Paweł Najda Kondraty
497 Marcin Zymon Radecznica
498 Antoni Zymon Radecznica
499 Agnieszka Krukowska Lublin
500 Tomasz Rabiej Biłgoraj
501 Patrycja DUDEK Biłgoraj
502 Michał DUDEK Biłgoraj
503 Filip Frąk Lublin
504 Zbigniew Balicki Zwierzyniec
505 Kamil Balicki Zwierzyniec
506 Bogdan Bednarz Gromada
507 Julia Kucharska Radecznica
508 Kacper Kucharski Radecznica
509 Lidia Kucharska Radecznica
510 Jacek Kucharski Radecznica
511 Alicja Startek Biłgoraj
512 Paweł Branewski Biłgoraj
513 Daniel Branewski Biłgoraj
514 Jarosław Kowalczuk Józefów
515 Jan Tworek Majdan Nowy
516 Elżbieta Psiuk Biłgoraj
517 Grzegorz Flis Bilgoraj
518 Marcin Szczepanik Chmielnik
519 Ewa Wawryniuk Bilgoraj
520 Tomasz Skubis Biłgoraj
521 Barbara Mamona Żurawie
522 Danuta Mamona Żurawie
523 Andrzej Przekaza Biłgoraj
524 Daniel Smarkala Zaburze
525 Andrzej Urbala Rokitów
526 Zofia Wojtaluk Kolonia Rozłopy
527 Tomasz Jaworowski Józefów
528 Bartłomiej Marczak Teodorówka Kolonia
529 MATEUSZ ZYNICHA BIŁGORAJ
530 Joanna Wyrostek Goraj
531 Marcin Pszczoła Biłgoraj
532 Kamil Kita Majdan Stary
533 Grzegorz Kornak Biłgoraj
534 Sebastian Grela Zamość
535 Mariusz Baj Zamość
536 Robert Lupa Zamość
537 Robert Jaszek Biłgoraj
538 Nela Mróz Goraj
539 Aleksandra Golec Zastawie
540 Grzegorz Szumski Załawcze
541 Karolina Wachowicz Gaj Gruszczański
542 wiesław ŁOPUSZYŃSKI ZAMOŚĆ
543 Marian Mróz Goraj