Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 50

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 403

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 711

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 865

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 481

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 264

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 463

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 420

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 351

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 99

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 244

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 320

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 886185 osób
Ogląda nas: 3 osoby
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Szczebrzeszyn 27,3 km Szczebrzeszyn Rynek 0,0 km – szlak Czarnej Perły – Deszkowice I 6,5 km – szlak niebieski – Michalów 5,8 km– Deszkowice II 2,3 km – Nielisz 6,2 km – Grobla 1,6 km – Nawóz 1,4 km – Kulików MOR 3,5 km.
3

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Zbigniew Balicki Zwierzyniec
2 Joanna Pędzisz Lublin
3 Tomasz Dudek Lublin
4 Barbara Fryza Lublin
5 Wojciech Fryza Lublin
6 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
7 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
8 Czesław Kosowski Chełm
9 Monika Godzisz Szczebrzeszyn
10 Maria Garbaty Szczebrzeszyn
11 Henryk Godzisz Szczebrzeszyn
12 Waldemar Garbaty Szczebrzeszyn
13 Marta Kaczorek Szczebrzeszyn
14 Jan Pawlos Zwierzyniec
15 Jakub Pawlos Zwierzyniec
16 Grzegorz Margol Michalów
17 Tomasz Pańczyk Szczebrzeszyn
18 Zbigniew Kita Szczebrzeszyn
19 Marek Orłowski Chełm
20 Wiesława Podgórna Płoskie
21 Henryk Podgórny Płoskie
22 KRZYSZTOF MATYJA LUBLIN
23 ADAM POPEK CHEŁM
24 Katarzyna Lipska Krasnobród
25 Bartosz Zawiślak Krasnobród
26 Paulina Wróbel Wielącza
27 Mateusz Święcicki Lublin
28 Piotr Kołodziejczyk Szczebrzeszyn
29 Aleksander Wróbel Wielącza
30 Alicja Śmieciuszewska Szczebrzeszyn
31 Krzysztof Opas Chełm
32 Grażyna Opalinska Boguchwała
33 Jacek Opaliński Boguchwała
34 Joanna Ruda Zwierzyniec
35 Ewa Jakowiecka Zwierzyniec
36 Mirosław Jakowiecki Zwierzyniec
37 Filip Matyja Lublin
38 Agata Babiarz Chełm
39 Anna Tarajko Świdnik
40 Łukasz Jaworski Świdnik