Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 50

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 403

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 711

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 865

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 481

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 264

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 463

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 420

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 351

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 99

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 244

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 320

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 886193 osoby
Ogląda nas: 3 osoby
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Biłgoraj 51,6 km Plac Wolności 0,0 km - Rapy 2,7 km- Wola Mała 1,2 km – Leśną drogą pożarową do Dębinka 2,8 km – Bukownica Mała 2,8 km – Bukownica 1,2 km – Tereszpol MOR 3,7 km – Szozdy 4,9 km – Staw Echo 3,1 km – MOR Zwierzyniec 2,8km – Brody Małe 7,3 km – Brody Duże 3,7 km – MOR Marynówka 1,8 km– Bodaczów 2,7 km – Klemensów 2,9 km - Michalów 2,6 km – Dyszkowice 2,8 km – MOR Kulików 2,6 km
3

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Marek Dziedzic Gromada
2 Łukasz Dargiel Biłgoraj
3 PIOTR SZCZEPANIK JAROSŁAW
4 BARTŁOMIEJ SZCZEPANIK JAROSŁAW
5 WIKTORIA SZCZEPANIK JAROSŁAW
6 Henryk Tytoń Biłgoraj
7 Tomasz Horecki Biłgoraj
8 Jarosław Zubala Biłgoraj
9 Renata Czerw Biłgoraj
10 Grzegorz Czerw Biłgoraj
11 Jacek Wroński Biłgoraj
12 ANDRZEJ WIŚNIEWSKI BIŁGORAJ
13 Renata Osuch Biłgoraj
14 Maciej Osuch Biłgoraj
15 Tomasz Osuch Biłgoraj
16 Marek Łoński Biłgoraj
17 Andrzej Bareła Stalowa Wola
18 Alicja Skoczylas Stalowa Wola
19 Klaudia Kowalska Stalowa Wola
20 łukasz banasik stalowa wola
21 Dorota Szpyt Stalowa Wola
22 Katarzyna Oleszczuk Stalowa Wola
23 Krzysztof Turbiarz Stalowa wola
24 Grzegorz Wcześny Stalowa Wola
25 Kazimierz Lipiec Biłgoraj
26 Izydor Waga Biłgoraj
27 Jan Kraczek Łukowa
28 Adam Wermiński Stalowa Wola
29 Marcin Pawęzka Biłgoraj
30 Marzena Pawęzka Biłgoraj
31 Dariusz Mazurek Stalowa Wola
32 Andrzej Cudziło Biłgoraj
33 Dariusz Burdan Biała Podlaska
34 Krzysztof Droździel BIŁGORAJ
35 jerzy kasperski biłgoraj
36 Nataniel Woźniak Biłgoraj
37 WOJCIECH OSTROWSKI BIŁGORAJ
38 Damian Madej Rzeszów
39 Iwona Madej Rzeszów
40 Tomasz Król Biłgoraj
41 Mariusz Muda Biłgoraj
42 ANDRZEJ ADAMEK LUBLIN
43 Krzysztof Biesiekierski Biłgoraj
44 Agnieszka Szcząchor Biłgoraj
45 Piotr Szcząchor Biłgoraj
46 Jolanta Król Biłgoraj
47 Maciej Szczur Biłgoraj
48 Jerzy Skwarek Kolonia Sól
49 Dariusz Iwańczyk Biłgoraj
50 Robert Mach Biłgoraj
51 Krzysztof Kapica Biłgoraj
52 Waldemar Wlizło Biłgoraj
53 Jan Tworek Majdan Nowy 11
54 Marian Maziarz Biłgoraj
55 BEATA GARBACZ HUTA KRZESZOWSKA
56 Andrzej Psiuk Biłgoraj
57 Adrian Psiuk Biłgoraj
58 Sebastian Adamczuk Biłgoraj
59 Jan Kaczor Biłgoraj
60 Andrzej Czacharowski Biłgoraj
61 Mirosław Gozdecki Biłgoraj
62 Robert Mirczuk Biłgoraj
63 Krzysztof Rogowski Biłgoraj
64 Lucjan Klimek Biłgoraj
65 Andrzej Klimek Biłgoraj
66 Tadusz Iwańczyk KOLONIA SÓL
67 Staś Kapica Biłgoraj
68 Agnieszka Gębala Biłgoraj
69 Marek kozak Biłgoraj
70 Zosia Gębala Biłgoraj
71 Paulina Kapica Biłgoraj