Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 50

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 403

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 711

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 865

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 481

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 264

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 463

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 420

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 351

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 99

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 244

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 320

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 886187 osób
Ogląda nas: 3 osoby
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Biłgoraj KOSA 51,3 km Plac Wolności 0,0 km - szlak czerwony i żółty –Rapy Dylańskie 7,1 km – Cyncynopol 3,8 km – szlak zielony Dyle 0,5 km – Kajetanówka 1,8 km – rzeka Gorajec kładka – Lipowiec Góra 4,5 km – Kawęczynek 9,1 km – Świniarki 7,1 km – skręt w prawo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła - – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła – Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km
2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Magdalena Kulik Zamość
2 Mirosław Późniak Biłgoraj
3 Tomasz Ferens Biłgoraj
4 Piotr Gryba Lublin
5 Maksymilian Sawa Zamosc
6 Pawel Kusy Biłgoraj
7 Ewa Kusy Biłgoraj
8 Karol Kusy Biłgoraj
9 Maciej Kusy Biłgoraj
10 Marcin Krasny Biłgoraj
11 Barbara Suszek Lublin
12 Dariusz Suszek Lublin
13 Andrzej Kotyrba Rudnik
14 Piotr Kotyrba Kotyrba Rudnik
15 Michał Kotyrba Rudnik
16 Adam Lipiec Biłgoraj
17 Piotr Przybyło Czarna
18 Maksymilian Przybyło Czarna
19 Andrzej Siwy Czarna
20 Michał Magoch Biłgoraj
21 Wojtek Adamski Biłgoraj
22 Piotr Stec Biszcza
23 Wojciech Drozdowski Majdan Nowy
24 Piotr Adamek Majdan Nowy
25 Wojciech Pyjor Stalowa Wola
26 Ireneusz Kowalski Stalowa Wola
27 Mateusz Pisarski Szczebrzeszyn
28 Kamil Korbecki Stalowa Wola
29 Jacek Patro Biłgoraj
30 Piotr Kanar Biłgoraj
31 Mariusz Sudoł Stalowa Wola
32 Teresa Wołoszyn Biłgoraj
33 Ewa Sikora Tomaszów Lubelski
34 Piotr Plizga Biłgoraj
35 Krzysztof Bieniek Kasnystaw
36 Arkadiusz Jesionek Grabowiec - Góra
37 ewa Fedak Biłgoraj
38 Zbigniew Buczek Biłgoraj
39 Jacek Markiewicz Biłgoraj
40 Wiktoria Godecka Stalowa Wola
41 Dariusz Sikora Tomaszów Lubelski
42 Robert Solak Lublin
43 Paweł Mączka Biłgoraj
44 Artur Sałaban Deszkowice Pierwsze
45 Daniel Słowik Rzeszów
46 Piotr Iwańczyk Biłgoraj
47 Gracjan Opiela Biłgoraj
48 Łukasz Makowski Lublin
49 Sławomir Sidor Biłgoraj
50 PIOTR STRZAŁKA BIŁGORAJ
51 Marian Łubiarz Tereszpol Zaorenda
52 Jadwiga Stachyra Turobin
53 Zbigniew Bednarz Biłgoraj
54 Jurek Małek Biłgoraj
55 Lech Kapica Biłgoraj
56 Krzysztof Litwiniuk Frampol
57 Katarzyna Rozwadowska Biłgoraj
58 Czeslawa Padiasek bilgoraj
59 Maria komosa bilgoraj
60 Józef komosa bilgoraj
61 Władysław Ksiądz Płusy
62 Michał Ksiądz Płusy
63 Agnieszka Blacha Biłgoraj
64 Daria Szubiak Biłgoraj
65 Michał Bączek Biłgoraj
66 Szymon Gajos Lublin
67 Sebastian Łoński Biłgoraj
68 Marcin Feduń Biłgoraj
69 Jaś Gębala Biłgoraj
70 Marek Sierka Sokołówka
71 Radosław Sawicki Lublin
72 Marta Kazimierowicz Biłgoraj
73 Kamil Kazimierowicz Biłgoraj
74 Kamil Kazimierowicz Biłgoraj
75 Jacek Blicharz Biłgoraj
76 Leszek Grabowski Biłgoraj