Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 21

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 399

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 702

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 864

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 473

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 260

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 458

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 407

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 348

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 93

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 237

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 313

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 867999 osób
Ogląda nas: 1 osoba
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Magdalena Wcisło Zamość
2 Robert Wcisło Zamość
3 Michał Tkaczyk Zamość
4 Justyna Mróz Zamość
5 Zbigniew Balicki Zwierzyniec
6 Kazimierz Wancisiewicz Siedliska
7 Paweł Rozbicki Biłgoraj
8 Wojciech Żerebiec Biłgoraj
9 Marek Dziedzic Gromada
10 Ireneusz Socha Zamość
11 Mariusz Suplicki Niedzieliska
12 Paweł Porębiak Lublin
13 Jarosław Tulikowski Chełm
14 Agnieszka Szczęch Frampol
15 Krzysztof Kimak Józefów
16 Paweł Buliński Biłgoraj
17 Jan Zarzycki Zamość
18 Łukasz Dargiel Biłgoraj
19 Artur Juszczak Chełm
20 Marek Konopka Tarnogród
21 Daniela Węglińska Majdan Stary
22 Janusz Kotyrba Krasnystaw
23 Ewa Kotyrba Krasnystaw
24 Leszek Siwiec Chełm
25 Robert Dżygało Chełm
26 Zbigniew Prędkowski Chełm
27 Wiesław Czajka Chełm
28 Dariusz Kretowicz Chełm
29 Edward Wojtal Siennica Różana
30 Jacek Wojciszyn Chełm
31 Dariusz Kominek Biłgoraj
32 Ireneusz Grabias Biłgoraj
33 PIOTR BULIŃSKI BIŁGORAJ
34 Andrzej Walczuk Chełm
35 Anna Gąsior Kijany 18
36 Michał Jakubowski BILGORAJ
37 Edmund Mroz Bilgoraj
38 Sławomir Odrzywolski Frampol
39 anna sokołowska lublin
40 Tomasz Kulik Zamość
41 Jakub Kulik Z
42 Magdalena Kulik Zamość
43 Wiesław Pachla Łęczna
44 Grażyna Sikora Łęczna
45 Andrzej Tadewicz Stare Chojno
46 Sławomir Kuchta Krasnystaw
47 PIOTR SZCZEPANIK JAROSŁAW
48 BARTŁOMIEJ SZCZEPANIK JAROSŁAW
49 WIKTORIA SZCZEPANIK JAROSŁAW
50 Piotr Zaborski Chełm
51 Joanna Pędzisz Lublin
52 Tomasz Dudek Lublin
53 Barbara Fryza Lublin
54 Wojciech Fryza Lublin
55 Mirosław Późniak Biłgoraj
56 Jacek Obszynski Biłgoraj
57 Ewa Wrzeszcz Krasnystaw
58 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
59 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
60 Czesław Kosowski Chełm
61 Zbigniew Bawoł Trawniki-kolonia
62 Radosław Skowron Skierbieszów
63 Stanislaw Haratym Krasnystaw
64 Henryk Glowacki Krasnystaw
65 Renata Glowacka Krasnystaw
66 Teresa Zurek Krasnystaw
67 Teresa Śliwińska Lublin
68 Dariusz Domański Chełm
69 Aneta Suplicka Niedzieliska
70 Dominik Zwolan Suchowola
71 Kamila Suplicka Niedzieliska
72 Krzysztof Lewczyk Świdnik
73 Wojciech Lewczyk Świdnik
74 Tomasz Ferens Biłgoraj
75 Ludmiła Lisowska Krasnystaw
76 Marek Słoboda Tomaszów Lubelski
77 Krzysztof Żaba Krasnystaw
78 Adam Saweczko JÓzefów
79 Irena Anielak Krasnystaw
80 Danuta Huss Krasnystaw
81 Sławomir Hus Krasnystaw
82 Janusz Lewandowski Krasnystaw
83 Jerzy Krawiec Lublin
84 Monika Godzisz Szczebrzeszyn
85 Maria Garbaty Szczebrzeszyn
86 Henryk Godzisz Szczebrzeszyn
87 Waldemar Garbaty Szczebrzeszyn
88 Marta Kaczorek Szczebrzeszyn
89 Jan Pawlos Zwierzyniec
90 Jakub Pawlos Zwierzyniec
91 Marta Jata Lublin
92 Grzegorz Margol Michalów
93 Anna kowalska Zamość
94 Tomasz Pańczyk Szczebrzeszyn
95 Zbigniew Kita Szczebrzeszyn
96 Robert Gruszka Zamosć
97 Jakub Gruszka Zamość
98 Sławomir Fijałkowski Zwierzyniec
99 Przemysław Pińciurek Zwierzyniec
100 Piotr Gryba Lublin
101 Marek Chodoń Chełm
102 Tadeusz Ciebiera Chełm
103 Andrzej Jajus Zamość
104 MAŁGORZATA MALEC GORAJ
105 PIOTR MALEC GORAJ
106 tadeusz szabat lublin
107 Henryk Tytoń Biłgoraj
108 Grażyna Żaba Krasnystaw
109 Tomasz Horecki Biłgoraj
110 Artur Pieczykolan Zamość
111 Maciej Kowal Wola Radzięcka
112 Marcin Proczka Zamość
113 Henryk Ziemian Zamość
114 Dawid Ziemian Zamość
115 Bartosz Ziemian Zamość
116 Tomasz Bartnik Krasnystaw
117 Jakub Galewski Zamość
118 Iwona Ziemian Zamość
119 Marek Sakowicz Mokre
120 Maria Sakowicz Mokre
121 Jarosław Zubala Biłgoraj
122 Renata Czerw Biłgoraj
123 Grzegorz Czerw Biłgoraj
124 Tomasz Suszyna Zamość
125 Andrzej Jezierczuk Biłgoraj
126 Tomasz Momot Zamość
127 Ewa Choma Momot Zamość
128 Małgorzata Makowska Biłgoraj
129 Andrzej Goch Świdnik
130 Sebastian Sawa Zamosc
131 Maksymilian Sawa Zamosc
132 Pawel Kusy Biłgoraj
133 Ewa Kusy Biłgoraj
134 Karol Kusy Biłgoraj
135 Maciej Kusy Biłgoraj
136 Marcin Krasny Biłgoraj
137 Barbara Suszek Lublin
138 Dariusz Suszek Lublin
139 Andrzej Kotyrba Rudnik
140 Piotr Kotyrba Kotyrba Rudnik
141 Michał Kotyrba Rudnik
142 Piotr Gos Lublin
143 Adam Lipiec Biłgoraj
144 Mieczysław Trela Lublin
145 Piotr Przybyło Czarna
146 Maksymilian Przybyło Czarna
147 Anna Wyroślak Teodorowka
148 Dariusz Kalczuk Lublin
149 Eliza Widz Jagusztyn Goraj
150 Tomasz Jagusztyn Goraj
151 Jacek Wroński Biłgoraj
152 Andrzej Siwy Czarna
153 Jacek Wójtowicz Wilkołaz
154 Hanna Denkowska Lublin
155 Kamil Pióro Krasnobród
156 ANDRZEJ WIŚNIEWSKI BIŁGORAJ
157 Michał Magoch Biłgoraj
158 Wojtek Adamski Biłgoraj
159 Marian Bosy Zamość
160 Marcin Dadas Chełm
161 Małgorzata Bosy Zamość
162 Kszysztof Turek Chełm
163 Marek Orłowski Chełm
164 Piotr Stec Biszcza
165 Renata Bajak Zamość
166 Rafał Lepa Zamość
167 Renata Osuch Biłgoraj
168 Maciej Osuch Biłgoraj
169 Tomasz Osuch Biłgoraj
170 Jan Rękas Zamość
171 Maciej Zbroński Frampol
172 Małgorzata Zbrońska Frampol
173 Agnieszka Pocińska Bartnik Krasnystaw
174 SŁAWOMIR MARUCHA MAŁOCHWIEJ DUŻY
175 Monika Gruszka Zamość
176 Adam Jamontt Lublin
177 Wojciech Drozdowski Majdan Nowy
178 Piotr Adamek Majdan Nowy
179 Tadeusz Ogrodnik Lublin
180 Monika Jędrzejewska Zamość
181 Aneta Lepa Zamość
182 Marcin Jędrzejewski Zamość
183 Maja Lepa Zamość
184 Paweł Jaremek Lublin
185 Agnieszka Stepuch Zamość
186 Patryk Czuba Zamość
187 Piotr Bondyra Lublin
188 Patrycja Bondyra Lublin
189 Marek Łoński Biłgoraj
190 Jerzy Kowal Zamość
191 Łukasz Jaworski Kaczórki
192 Daniel Nowosad Zamość
193 Anna Jaworska Kaczórki
194 Jarosław Nowak Zamość
195 Paweł Mazurek Nadzecze
196 ALICJA KUBIK ZAMOŚĆ
197 MARIUSZ KUBIK ZAMOŚĆ
198 Piotr Bednarczyk Niedrzwica Duża
199 Sebastian Milczuk Mokre
200 Kacper Wierzański Zamość
201 Robert Szewczuk Zamość
202 Paweł Kubaliński Zamość
203 Tomasz Klimek Zamość
204 Wiesława Podgórna Płoskie
205 Henryk Podgórny Płoskie
206 Wojciech Pyjor Stalowa Wola
207 Mateusz Sokołowski Zamość
208 Andrzej Bareła Stalowa Wola
209 Alicja Skoczylas Stalowa Wola
210 Klaudia Kowalska Stalowa Wola
211 Ireneusz Kowalski Stalowa Wola
212 łukasz banasik stalowa wola
213 Dorota Szpyt Stalowa Wola
214 Katarzyna Oleszczuk Stalowa Wola
215 Krzysztof Turbiarz Stalowa wola
216 Grzegorz Wcześny Stalowa Wola
217 Mateusz Pisarski Szczebrzeszyn
218 Kamil Korbecki Stalowa Wola
219 Zofia Siemczyk Radecznica
220 Dorota Łapinska Radecznica
221 EWA JASKUŁA Radecznica
222 Kazimierz Lipiec Biłgoraj
223 Wiesław Swatowski Kraśnik
224 Mieczysław Bańka Kraśnik
225 Tadeusz Dziurda Kraśnik
226 Wiesław Mazur Kraśnik
227 Jacek Patro Biłgoraj
228 Jarosław Jamontt Lublin
229 Sławomir Bosak Biłgoraj
230 Andrzej Kniaź Biłgoraj
231 Marcin Adamczyk Lublin
232 Danuta Węgorek Chełm
233 Mariusz Węgorek Chełm
234 Piotr Kanar Biłgoraj
235 Andrzej Milewski Zamosc
236 KRZYSZTOF MATYJA LUBLIN
237 Boguslaw Sankowski Kraśnik
238 ADAM POPEK CHEŁM
239 Grzegorz Ożarowski Chełm
240 Waldemar Wolanin Zamość
241 Iwona Kisiel Tałaj Chełm
242 Izydor Waga Biłgoraj
243 Wiesław Tałaj Chełm
244 Grzegorz Pyziak Zamość
245 Bozena Czapla Kraśnik
246 Jan Kraczek Łukowa
247 Mariusz Sudoł Stalowa Wola
248 Adam Wermiński Stalowa Wola
249 Teresa Wołoszyn Biłgoraj
250 Piotr Sawecki Kraśnik
251 Iwona Bielecka Kraśnik
252 Krzysztof Niechaj Szczebrzeszyn
253 Katarzyna Lipska Krasnobród
254 Bartosz Zawiślak Krasnobród
255 Wojciech Wyrostek Goraj
256 Ewa Sikora Tomaszów Lubelski
257 Piotr Plizga Biłgoraj
258 Marek Kamiński Jarosławiec
259 Krzysztof Bieniek Kasnystaw
260 Leszek Woźniacki Lublin
261 Marcin Pawęzka Biłgoraj
262 Paulina Wróbel Wielącza
263 Marzena Pawęzka Biłgoraj
264 Mateusz Święcicki Lublin
265 Andrzej Dziaduszek Zamość
266 Arkadiusz Jesionek Grabowiec - Góra
267 ewa Fedak Biłgoraj
268 Dariusz Mazurek Stalowa Wola
269 Andrzej Cudziło Biłgoraj
270 Krystyna Nankiewicz Lublin
271 Zbigniew Buczek Biłgoraj
272 Grzegorz Pelc Lubycza Królewska
273 Jakub Pelc Lubycza Królewska
274 Ewa Kordon Tymecka Zamość
275 Marek Tymecki Zamość
276 Krzysztof Almert Kraśnik
277 Paweł Ziemian Zamość
278 Katarzyna Przytuła Lublin
279 Mateusz Huk Zamość
280 Marceli Bździuch Zwierzynie
281 Janusz Wójcik Biłgoraj
282 Jacek Markiewicz Biłgoraj
283 Adrian Świąder Biłgoraj
284 Wiktoria Godecka Stalowa Wola
285 Paweł Rabiega Zamość
286 Anna Harbarczuk Parczew
287 Jacek Kostrubiec Biłgoraj
288 Andrzej Sokół Wólka Abramowska
289 Józef Paluch Biłgoraj
290 Renata Kot zaburze
291 Julia Kot zaburze
292 Dariusz Sikora Tomaszów Lubelski
293 Beata Bogdańska Świdnik
294 Zbigniew Bogdański Świdnik
295 Katarzyna Kłębek Zamość
296 Kalina Iracka Izbica
297 Dariusz Bąk Biłgoraj
298 Henryk Iracki Sitaniec Wolica
299 Robert Solak Lublin
300 Marcin Nowak Zamość
301 Paweł Mączka Biłgoraj
302 Renata Pożdzik Sąsiadka
303 Paweł Koman Bortatycze-Kolonia
304 Dariusz Burdan Biała Podlaska
305 Sebastian Pawelczyk Gruszka Mala Druga
306 Rafał Czuwara Skokówka
307 Alicja Czuwara Skokówka
308 anna zerebiec majdan stary
309 Agata Szewczyk Krasne
310 Katarzyna Szewczyk Krasne
311 Artur Sałaban Deszkowice Pierwsze
312 Daniel Słowik Rzeszów
313 Tomasz Dygas Płoskie
314 Marzena Witko Goraj
315 Jacek Krop Zamość
316 Marcin Wiater Zamość
317 Tadeusz Furmanek Radecznica
318 Paweł Szcząchor Zamość
319 Waldemar Witkowwski Lublin
320 Roman Woźniak Lublin
321 Piotr Kołodziejczyk Szczebrzeszyn
322 Piotr Soluch Zamość
323 Monika Płaza Zamość
324 Krzysztof Droździel BIŁGORAJ
325 Aleksander Wróbel Wielącza
326 jerzy kasperski biłgoraj
327 Franciszek Sacharczuk Lublin
328 Nataniel Woźniak Biłgoraj
329 Mariusz Chmielewski Latyczyn
330 Lucyna Chmielewska Latyczyn
331 Paulina Chmielewska Latyczyn
332 Marcin Muszyński Zamość
333 Filip Frąk Lublin
334 Paweł Górski Lublin
335 Agnieszka Krukowska Lublin
336 Agnieszka Górska Lublin
337 Jarosław Kapica Wólka Abramowska
338 Wojciech Caban Zamość
339 Alicja Śmieciuszewska Szczebrzeszyn
340 Agnieszka Woźniak Lublin
341 Mariusz Byś Łaszczów
342 WOJCIECH OSTROWSKI BIŁGORAJ
343 Grzegorz Miksza Radziecin
344 Wioletta Hałas Rejowiec Fabryczny
345 Sławomir Hałas Rejowiec Fabryczny
346 Dariusz Wasyluk Zamość
347 Agnieszka Wasyluk Zamość
348 Inga Osinska Chudy Frampol
349 Marcin Chudy Frampol
350 Aleksander Chudy Frampol
351 Mikołaj Chudy Frampol
352 Grzegorz Gontarz Józefów
353 Damian Madej Rzeszów
354 Iwona Madej Rzeszów
355 Marianna Stadnicka Turobin
356 Józef Stadnicki Turobin
357 Danuta Radej Turobin
358 Halina Tolak Turobin
359 Teodozja Gersztyn Turobin
360 Łukasz Brodaczewski Zamość
361 Agnieszka Pieczonka Turobin
362 Janusz Książek Turobin
363 Robert Pieczonka Turobin
364 Marcin Rajtar Zamość
365 Krzysztof Opas Chełm
366 Piotr Iwańczyk Biłgoraj
367 Teresa Zapora Zamosc
368 Zapora Henryk Zamosc
369 Kacper Rogoza Zamość
370 MARIUSZ JARMOSZ KRASNYSTAW
371 Tomasz Król Biłgoraj
372 Adam Zamojski Lublin
373 Jacek Metner Biłgoraj
374 Iwona Metner Biłgoraj
375 Elżbieta Psiuk Biłgoraj
376 Artur Brandys Lublin
377 Beata Legieć Zamość
378 Roman Legieć Zamość
379 Gracjan Opiela Biłgoraj
380 Łukasz Makowski Lublin
381 Waldemar Solak Biłgoraj
382 Wojtek Miksza Radzięcin
383 Łukasz Kudyk Zamość
384 Agnieszka Pić Goraj
385 Marta Wykrętek Goraj
386 Waldemar Wykrętek Goraj
387 Kazimierz Szypulski Lublin
388 Krystyna Szypulska Lublin
389 Dorota Tutka Gorajec
390 Jerzy Tutka Gorajec
391 Franciszek Tutka Gorajec
392 Sławomir Kiełbasa Majdan Gromadzki
393 Monika Kiełbasa Majdan Gromadzki
394 Rafał Myzka Zamość
395 Sławomir Sidor Biłgoraj
396 Agnieszka Sykuła Goraj
397 Piotr Sykuła Goraj
398 Mariusz Bielecki Radecznica
399 Ewa Bielecka Radecznica
400 PIOTR STRZAŁKA BIŁGORAJ
401 MICHAŁ PAWĘZKA RZECZYCE
402 Mariusz Muda Biłgoraj
403 EWA PAWĘZKA RZECZYCE
404 ARTUR PAWĘZKA BIŁGORAJ
405 ANDRZEJ ADAMEK LUBLIN
406 Marian Łubiarz Tereszpol Zaorenda
407 WIESŁAW ŁOPUSZYŃSKI ZAMOŚĆ
408 Mariusz Panas Zamość
409 Beata Panas Zamość
410 Krzysztof Biesiekierski Biłgoraj
411 Grażyna Opalinska Boguchwała
412 Marcin Zymon Radecznica
413 Jacek Opaliński Boguchwała
414 Antoni Zymon Radecznica
415 Miłosz Zymon Radecznica
416 Jadwiga Stachyra Turobin
417 Zbigniew Bednarz Biłgoraj
418 Wojciech Rycaj Zamość
419 Agnieszka Szcząchor Biłgoraj
420 Piotr Szcząchor Biłgoraj
421 Magdalena Mazurkiewicz Zamość
422 Jolanta Król Biłgoraj
423 Maciej Szczur Biłgoraj
424 Dorota Paszczuk Zamość
425 Hieronim Celej Poturzyn
426 Jerzy Skwarek Kolonia Sól
427 Barbara Kotlik Goraj
428 Bogdan Słomiński Chełm
429 Jurek Małek Biłgoraj
430 Katarzyna Fornal Urbańczyk Zamość
431 Kacper Urbańczyk Zamość
432 Zuzanna Urbańczyk Zamość
433 Szymon Urbańczyk Zamość
434 Dorota Hawryło Goraj
435 Wiesław Kahan Zamość
436 Aleksandra Kahan Zamość
437 Stanisław Kahan Zamość
438 Aleksander Kahan Zamość
439 Lech Kapica Biłgoraj
440 Krzysztof Litwiniuk Frampol
441 Aleksandra Michniewicz Zamość
442 Krystian Jargieło Gruszka Zaporska
443 Dorota Łukasik Kraśnik
444 Patrycja Kwapisz Gruszka Zaporska
445 Wioletta Kwapisz Gruszka Zaporska
446 Dariusz Iwańczyk Biłgoraj
447 Maria Wodyk Zamość
448 Dariusz Adamek Kraków
449 Jakub Wodyk Zamość
450 Damian Wodyk Zamość
451 Diana Szewc Zamość
452 Wojciech Kowalczyk Radecznica
453 Aneta Kowalczyk Radecznica
454 Krzysztof Kot Radecznica
455 Bogdan Bednarz Gromada
456 Zbigniew Wyłupek Latyczyn
457 Arkadiusz Serafin Wilkołaz
458 Adam Malinowski Zamość
459 Joanna Ruda Zwierzyniec
460 Robert Mach Biłgoraj
461 Krzysztof Kapica Biłgoraj
462 Waldemar Wlizło Biłgoraj
463 Katarzyna Rozwadowska Biłgoraj
464 Robert Oleszczuk Goraj
465 Kacper Łogin Zamość
466 Stanisław Dzisiak Zaburze
467 Czeslawa Padiasek bilgoraj
468 Maria komosa bilgoraj
469 Józef komosa bilgoraj
470 Ewa Jakowiecka Zwierzyniec
471 Mirosław Jakowiecki Zwierzyniec
472 Krzysztof Ferenc Sąsiadka
473 Jerzy Żukowski Sitaniec
474 Sylwia Żukowska Sitaniec
475 Agata Żukowska Sitaniec
476 Wojciech Żukowski Sitaniec
477 Marcin Kufel Gródki Drugie
478 Andrzej Taradyś Gródki pierwsze
479 Jan Tworek Majdan Nowy 11
480 Marian Maziarz Biłgoraj
481 mariusz baj zamość
482 sebastian grela Zamość
483 Władysław Ksiądz Płusy
484 Michał Ksiądz Płusy
485 Beata Bełz Zamość
486 Radzisław Bełz Zamość
487 BEATA GARBACZ HUTA KRZESZOWSKA
488 Sławomir Herc Tomaszów Lubelski
489 Raczkiewicz Mariusz Tomaszów Lubelski
490 Mariusz Cich Biłgoraj
491 Filip Matyja Lublin
492 Paweł Najda Goraj
493 Andrzej Fiedurek Goraj
494 Adrian Pys Zamość
495 Andrzej Psiuk Biłgoraj
496 Adrian Psiuk Biłgoraj
497 Marek Szaruga Jastków
498 Agnieszka Blacha Biłgoraj
499 Edward Polak Chłopków
500 Daria Szubiak Biłgoraj
501 Marek Dukliński Zamość
502 Lidia Kucharska Radecznica
503 Julia Kucharska Radecznica
504 Kacper Kucharski Radecznica
505 Albert Zabiciel Zamość
506 Beata Pisarczyk Zabiciel Zamość
507 Dorota Kwiatkowska Frampol
508 Jacek Kwiatkowski Frampol
509 Kacper Łoziński Wola Kątecka
510 Sebastian Adamczuk Biłgoraj
511 Wojciech Palka Biłgoraj
512 Jacek Kucharski Radecznica
513 marek hołówko biłgoraj
514 Jan Kaczor Biłgoraj
515 Konrad Galan Zamość
516 AGNIESZKA Salaban Deszkowice
517 Wiktor Salaban Deszkowice
518 Malwina Salaban Deszkowice
519 Tomasz Wójcik Frampol
520 marcin stankowksi chelm
521 Szymon Serafin Wilkołaz
522 Dominik Cieplak Latyczyn
523 Tomasz Knapik Biłgoraj
524 Michał Bączek Biłgoraj
525 Marek Przyczyna Tomaszów Lubelski
526 Szymon Gajos Lublin
527 Sebastian Łoński Biłgoraj
528 Andrzej Czacharowski Biłgoraj
529 Mieczysław Kołtun Zaburze 78
530 Marcin Feduń Biłgoraj
531 Maciej Łapinski Radecznica
532 Robert Sudołowicz Zamość
533 Wiesław Golan Kanie-Stacja
534 BARBARA MAMONA ŻURAWIE
535 Zbigniew Janowski Zamość
536 Agnieszka Janowska Zamość
537 Adam Chachaj Krasnystaw
538 Izabela Chachaj Krasnystaw
539 Mirosław Gozdecki Biłgoraj
540 Robert Mirczuk Biłgoraj
541 Krzysztof Rogowski Biłgoraj
542 Zofia Radzicka Chełm
543 Lucjan Kowalczuk Józefów
544 Mariusz Kowalczuk Józefów
545 Henryk Bednarczyk Józefów
546 Małgorzata Rabiega Józefów
547 Tadeusz Grabowski Zwierzyniec
548 Piotr Kowalczuk Józefów
549 Robert Rabiega Józefów
550 Adriana Chwała Lublin
551 Zbigniew Góra Zamość
552 Sławomir Chwała Lublin
553 Urszula Góra Zamość
554 Lucjan Klimek Biłgoraj
555 Andrzej Klimek Biłgoraj
556 Tadusz Iwańczyk KOLONIA SÓL
557 Remek Oleszkiewicz Zamość
558 Staś Kapica Biłgoraj
559 Agnieszka Gębala Biłgoraj
560 Marek kozak Biłgoraj
561 Zosia Gębala Biłgoraj
562 Jaś Gębala Biłgoraj
563 Agata Babiarz Chełm
564 Marek Sierka Sokołówka
565 Aleksandra Oleszkiewicz Zamość
566 Krzysztof Basiak Janów Lubelski
567 Bartłomiej Siemczyk Janów Lubelski
568 Krzysztof Mazur Kraśnik
569 Damian Kańczukowski Janów Lubelski
570 Mariusz Biaduń Lublin
571 Paulina Kapica Biłgoraj
572 Paweł Wiater Zamość
573 Radosław Sawicki Lublin
574 Anna Tarajko Świdnik
575 Łukasz Jaworski Świdnik
576 Marcin Dycha BIłgoraj
577 Marek Skakuj Zamość
578 Tomasz Futymski Biłgoraj
579 Tomasz Pąk Zagrody
580 Wojciech Kondrat Zagrody
581 Katarzyna Kondrat Zagrody
582 Marta Kazimierowicz Biłgoraj
583 Kamil Kazimierowicz Biłgoraj
584 Kamil Kazimierowicz Biłgoraj
585 IRENEUSZ ZYCH ZAPORZE
586 Jacek Blicharz Biłgoraj
587 Leszek Grabowski Biłgoraj